Beauty is
our profession

Güzellik Operasyonları – Dr. Funk Güzellik Kliniğine hoş geldiniz

Başarımızı güzellik operasyonundan sonraki mutluluğunuz ile ölçüyoruz.

Bunu nasıl başarıyoruz?

 

Başhekim Dr. Dr. Funk ve Dr. Kozlowski - İkiside müthiş tecrübeye sahip Güzellik Operatörleri - ve ekipleri Güzellik Kliniğimizde sizlerle özel danışma görüşmesinde sizlerin özel istek ve düşüncelerinizi öğrenerek size operasyon hakkında bilgi verecek.

 

İster yüz gerdirme hakkında olsun ister burun düzeltme, meme büyültme, yağ çekme veya leke giderme olsun - Bir kaçgüzellik operasyon imkanısaymak adına- Plastik estetik operatörlerimiz sizlerle estetik cerrahi dalında 30 yılı aşan tecrübeleri ile ilgilenecekler.

 

 

Estetik Hekimi Dr. Funk Tarafından Kapsamlı Danışma

Size zaman ayırmak ve size kapsamlı danışma imkanı sunarak sizin istekleriniz doğrultusunda hareket etmek bizim için önemlidir - Bizim temelimiz sizin memnuniyetimizdir. Sizin doğal ve harmoni dolu menuniyetiniz bizim için bize güzellik operasyonu için güvenle başvuran her müşteri için geçerli bir saygı unsurudur.

 

Estetik uzmanımızla güzellik operasyonu öncesi kapsamlı bir Danışma çok önemlidir. Size uygun bir sonuç sizin anatomik yapınıza ve teknik imkanlara bağlı olduğu tartışılacaktır bu görüşmelerde.

 

Olası geçirilmiş hastalıklar, risk faktörleri ve güzellik operasyonlarının getirdiği riskler her operasyon öncesi en güvenli sonucu almak ve tüm riskleri minimize etmek adına olağan üstü önemlidir.

 

 

30 Yılı Aşan Tecrübe İle Estetik Cerrahi

Operasyon esnasında "El becerisi" ve estetik hayal gücü uygulanan operasyon tekniği ile birlikte yaptığımız operasyonların sonuçlarını sinerjik olarak zirveye taşıyor.

 

Dr. Funk ve Dr. Kozlowski önde gelen plastik ve estetik cerrahi mesleki derneklerde üyedirler.

 

Güzellik operasyonlarımız , güzellik operatörlerince Münih, Zürih, Viyena ve Graz'da yapılmaktadır. - sizde bir randevu alın ilgili adres ve numaraları sağ kısımda bulacaksınız.

 

 


 

 

Münih'te olan Güzellik Kliniğimize güvenle baş vurabilirsiniz! Estetik uzmanlarımızca telefonla ön görüşme için Tel: +49 (0) 89 / 60 60 900 memnuniyetle hizmet vermeye hazırız

 

 

You have questions you want to ask us? Contact us

Journey and route planner