Beauty is
our profession

Yüz Gerdirme, Meme Büyütme, Burun Düzeltme & Co - Dr. Funk Güzellik Kliniğinin hizmetleri

Dr. Funk Güzellik Kliniği estetik ve plastik cerrahi üzerine çalışan bir kliniktir. Bu uzmanlık alanının yelpazesi oldukça geniştir, vücudun her bölümü için ayrı ameliyat teknikleri ve yöntemleri mevcuttur. Burada da ağırlık merkezleri yaratmak çok doğaldır. Dr. Funk Güzellik Kliniğinde tam olarak hangi hizmetlerden yararlanabilirsiniz? Ağırlık verdiğimiz dört nokta yüz gerdirme, meme büyültme, yağ çekme ve burun düzeltmedir.

 

 

Yüz Gerdirme

Yüz gerdirmede önemli olan yaratılan sonuçtan tam anlamı ile memnun kalınmasıdır, yüz kişiliğinizi ve karakterinizi temsil ettiğinden burada taviz vermemeniz gerekmektedir. Dr. Funk'un geniş bilgisi ve derin tecrübesinden özellikle yüz gerdirmede optimal ve en önemlisi doğal bir sonuca ulaşmak anlamında çok yaralanacaksınız.

 

 

Meme Büyültme

Meme büyültme, plastik cerrahinin en çok tanınan bölümüdür. Göğüsler kadınlığın sembolüdür, kadın doğal göğüslerinden memnun değilse bu kusur çok çabuk ruhsal bunalıma dönüşebilir. Dr. Funk Güzellik Kliniği, meme büyültmede yıllardan beri kontrolden geçmiş en modern ürünleri kullanmaktadır. Mükemmel bilgisi ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Dr. Funk'ta güvenli ellerdesiniz.

 

 

Yağ Çekme

Yağ çekme, bilim adı namı diğer Liposuction da güzellik cerrahisinin tanışmış bölümlerindendir. Güzel ve zayıf bir figür için sağlıklı beslenme kaçınılmaz olasına rahmen ideal ağırlık beraberinde otomatik olarak ideal figürü getirmiyor. Küçük yastıkçıklar ve problemli bölgeler bir türlü gitmezler, burada Dr. Funk farkı kendini gösterir. Mükemmel bilgisi ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Dr. Funk yağ çekiminde en doğru seçimdir.

 

 

Burun Düzeltme

Burun fonksiyonları vücudun yararlandığından daha fazladır, mimiklerin yani yüz ifadenizin önemli bir unsurudur. Burunun deformesi kanca, tepecik veya semer şeklinde olursa suratınızın tam ortasında bulunduğundan oldukça dikkat çeker. Dr. Funk kendini bu tür deformelerin ve doğuştan hataların düzeltilmesinde uzmanlaşmıştır. Özellikle burada hatalar kendini tam gösterebileceğinden Dr. Funk'un yüksek cerrahi hünerlerinden ve tecrübesinden yararlanmakta fayda vardır.

 

 

Dört Uzmanlık Alanı ve çok daha fazlası

Kendimize dört uzmanlık alanı seçmemize rahmen güzellik cerrahisinin tüm alanlarında sizlere mükemmel hizmetlerimizle yardımcıolabiliriz.

 • Kafada yapılan Güzellik Ameliyatları
  Söz ettiğimiz uzmanlık alanlarımızın yanısıra kaş kaldırma, botoksla kırışık azaltma, yüz inceltme, saç ekimi, elmacık kemiği ve çene korektürleri, göz kapağı düzeltme, dudak düzeltme, kulak düzeltme ve tam profil estetiği yapıyoruz.
 • Göğüs Kısmı
  Göğüs kısmında yanlız „büyültmekten" fazlası mümkündür. Göğüs germe ve küçültmeler, meme uçlarının düzenlenmesi, meme asimetrisinin yerine getirilmesi ve diğer anamoliler ve kapsül kontraktürü devamlıyaptığımız ameliyatlardır. Erkek göğüsleri içinde elbette yapabileceğimiz şeyler bulunmaktadır.
 • Vücut Kısmı
  Yağ çekilmesi ile birlikte eş zamanlıolarak karın germeside yapılabilir. Dr. Funk Güzellik Kliniğinde elbette el gençleştirmesi, diz düzeltme, genel vücut düzeltmeleri, kol germe, bacak germe, kasık germe ve forma sokma, vajina dudağı düzeltme ve baldır düzeltme yapıyoruz.
 • Tenin Güzelliği
  En büyük organımız olan ten ile elbette ilgileniyoruz, onu tekrardan genç ve dinamik gösterebilmek için bir çok yönten tanıyoruz. Dr. Funk Güzellik Kliniğinde dekolte bölgeleri için bir dizi tedaviler sunulur, dermabrosyon, kendi yağınızla kök hücre tedavileri, ten peeling ve aşırı terlemeye karşı bir çok tedavi.
 • Transseksüel Operasyonlar
  Yanlış vücutta yaşamak mağdur olanlar için hiçde küçümsenmeyecek bir sorundur. Dr. Funk Güzellik Kliniği bu konuda da yardımcı olabilir. Karşı cinsin cinsel farklı ayrılıkların görünüm uyum tedavisinde uzmanlaşmış durumdayız.
 • Beauty to Go
  Yukarıda söz ettiğimiz tedavilerin bir çoğu ayakta ve pek zaman almadan gerçekleştirilebilir. Bunların arasında yağ hücrelerinin boşaltılması, botoks ile kırışıklık tedavisi, kendi yağınız ile kök hücresi tedavisi, aşırıterlemeye karşı yapılan tedaviler, needling ve son zamanlarda oldukça popüler olan „Vampir lifting" bunların arasındadır.

 

 

You have questions you want to ask us? Contact us

Journey and route planner